UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od wielu miesiecy dzialaja. Za mna ostatnio taki biegl krzyczac ze bilecik mam mu oddac. przeciez k. .. .a to ja zaplacilam. Do cho. .. .y zrobcie cos z nimi. Bedzie mi rozkazywac a policja i straz mandaty daje na nitchmana. Za wyludzaczy sie wezcie a nie kierowcow karzecie. Moze cos jest na rzeczy.