UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobra inicjatywa lecz czy nie sprawiedliwiej było by pozbierać śmieci na swoim podwórku. Zapewniam że o wiele więcej śmieci jest w obrębie Gęsiej Góry w Elblążkowie. Jak będzie taka akcja piszę się na nią.