UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniała uroczystość, zresztą świadczą tym tłumy mieszkańców Elbląga, to nieprawdopodobne, że już teraz ponad 100 000 miasto takimi tłumami obchodzi tą uroczystość, wszyscy wyjechali na świat została garstka zapaleńców i urzędników zmuszonych do udziału w tej imprezie, Przykre to