UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem zdania, ze gdyby lokalne samorzady naprawde chcialy wylapalyby rzemytnikow i handlarzy od reki. Dodam, ze ruskie fajki to najgorsze gowno, przemytnicy woza je w bakach, drzwiach, czesto opary itd. .. Ludzie jak sie juz trujecie to palic mniej ale lepszej jakosci. Cos o tym wiem bo czlonek mojej rodziny po latach palenia jing lingow i calej tej reszty nabawil sie nowotworu. .. Pomyslcie o tym, bo czas leci szybko a zaoszczedzone pieniadze zdrowia wam nie dadza.

omijac ruskie fajki