UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe pojęcie: nielegalne papierosy. Chyba nawet za PRL nie było takiego komunizmu, żeby urzędnicy państwowi kontrolowali skąd ludzie mają papierosy. Kontrolowali i kradli, bo przecież ukradli tym ludziom ich papierosy

yanko43