UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak to jest, że jak ludzie sami się zorganizują to te imprezy mają charakter i są ciekawe, a jak paluchy wsadzi urzad miasta Wróblewskiego to mamy siermiężność i takie byle co, takie na siłę robione wtedy jest wszystko, dlaczego tak to jest w tym mieście?
no dlaczego tak jest