UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak to jest, że jak ludzie sami się zorganizują to te imprezy mają charakter i są ciekawe, a jak paluchy wsadzi urzad miasta Wróblewskiego to mamy siermiężność i takie byle co, takie na siłę robione wtedy jest wszystko, dlaczego tak to jest w tym mieście?

no dlaczego tak jest