UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z tego co mówił Łukasz, to zarząd podaje się do dyspozycji a to co innego niż rezygnacja. Bo jak na walnym zgromadzeniu wolontariusze udzielą wotum zaufania to zarząd się utrzyma a zabawa będzie trwać dalej. .hihi

Cebula