UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
P O już wasz czas minął spadajcie. Wasze rządzenie nawet szpitalem nie wychodzi. Przez tyle lat nie potrafiliscie nic zrobić z problem dojazdu do olsztyna bo tam TRZEBA się leczyć. Bo w Elblągu nie ma wszystkich oddziałów. I wy nadal na zdjęciach wstyd.