UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzielnicowi na wsiach to z mojego doświadczenia to totalna porażka. Drudno zrozumieć, że za taką pracę funkcjonariusze dostają całkiem niezłe pensyjki, które oni oczywiście krytykują, że zbyt mało. Ale jak można krytykować jak nic prawie się nie robi?