UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie wina tych co sprowadzają te pojazdy tylko tych co dają prawo do poruszania się autami z kierownicą po prawej stronie w Polsce i tych co te prawo egzekwują mimo sprzeczności i nielogiczności. Jak widać policja nawet nie piśnie jakie to jest zagrożenie dla zdrowia i życia na drodze. Odpowiedzcie sobie teraz na pytanie gdzie mają bezpieczeństwo uczestników ruchu ? Za to w statystykach i propagandzie błyszczą.