UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z tego co wiem, lekarze w WszZ nie przejda na ten stary oddzial na Żeromskiego, bo nie ma tam diagnostyki i jest to po prostu niebezpieczne dla dzieci. Tam nie bedzie takiek diagnostyki, jaka jest teraz w wojewodzkim. Nie bedzie gastroskopii, diagnostyki neurologicznej czy leczenja cukrzyc.
Matka z Elbląga