UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To pytanie do duetu trenerskiego. Spady z I zespołu muszą ogrywać się w IV lidze. Młodzież elbląska ma spory potencjał. To nie jest tak, że wczoraj grała połowa seniorów z I składu. Skoro Oskar Ryk strzela dla Błękitnych to znaczy, że można młodzież wprowadzać w standardy II ligi. No ale on przyjedzie wychowanek jak łupnie to już bramkę przeciwko nam.