UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niezmiennie mnie dziwi, po co ludzie ciągają w takie miejsca małe dzieci w stanie epidemii. Sami się chronią maskami, a dzieci takie niezabezpieczone wdychają to, co inni wydychają (widać na zdjęciach kilka osób nieprzejmujących się innymi - choć może akurat wszystkie są upośledzone, to wtedy proszę wybaczyć oskarżenie). To, że bobasy nie mają nakazu zasłaniania twarzy, to nie oznacza, że są nieśmiertelne i można z nimi paradować pośród tłumów. Można się tak zorganizować, by nie zabierać dzieci na wernisaże, koncerty czy do spożywczaków.

Mi