UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma 2m dziur przed klatkami a więc idzie się normalnie. Nie było remontu źle jest remont źle bo do klatki dojść nie mogą. .. .. Pewnie jakiś stary komuch który słucha muzyki z jamnika z parapetu. Sami społecznicy strzelający z ucha. Też nie mogę iść plaża ze stany do Krynicy bo jest przekop zj. .. .. Mierzei. Zgłaszam przeciw i żądam wyjaśnień!!!!