UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na tych pasożytów idzie rocznie ponad 2 miliony zł! Czy widzieliście ich na mieście w patrolach ale pieszo? nieee, śpią w autach, jeżdzą sobie w czasie godzin służbowo i wożą dzieci do szkoły, żony do pracy i po zakupy, oni tylko wożą tyłki w autach, a często w czasie godzin pracy po prostu siedzą sobie w domach, i uwierzcie mi że wiem o tym!!!