UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W ogóle nie żal mi tych pół-mózgów. Pozdrawiam Cię Bartek, tak Ty, który właśnie pisze z dziewczyną od 2 lat, nie widział jej na oczy, nie słyszał jej głosu, bo ona ponoć telefonu nie ma biedaczka, a on wysyła jej co jakiś czas pieniążki na pomoc xDDDD

Gogol