UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Noszenie maseczki w sali koncertowej jest objawem kultury! Jest także objawem szacunku dla innych odbiorców sztuki. Mieliśmy niestety przykłady arogancji, albo pychy, albo chamstwa lub zwykłej głupoty. Pani staruszko, która siedziałaś z otwartymi ustami tuż obok, ciężko było założyć przyłbicę zamiast maseczki? Nie chciałem oddychać twoim oddechem, nawet gdyby to był coco-chanel. I co? miałem dzwonić po służby miejskie albo na policję? Może jednak organizatorzy powinni konsekwentnie wypraszać "tych "vipów"i sprzedawać im maseczki albo przyłbice"? Inna sprawa: nazwa przyłbica pochodzi od słowa "łeb"i to sporo wyjaśnia.