UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pytanie do Schroniska. Wypełnianie 3 kartek adopcji i głupie pytanie, jak długo zwierzę będzie w domu samo ile na dworzu itd A zapytam Pracowników ile psów jest w kojcu??? Jak często są wyprowadzane??? Jak długo siedzą w kojcach??? Od ludzi żądacie idiotycznych odpowwuedzi sami nie dotrzymujecie ich! FAKT JEST ŻE NIE ZALEŻY WAM NA ADOPCJI BO ZA KAŻDEGO ZWIERZAKA MACIE DOFINANSOWANIE I TO WAS INTERESUJE
Anida@12pk