UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Potworna żenada, że wojsko angażują do takich patriotycznych uroczystości, to urąga godności, żołnierze strzelali z Giermków na plac przed pomnikiem, patrzyć nie mogę na tą parodię tych ludzi w zielonych mundurach !