UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Policja jest od tego aby pilnowała naszego całego porządku"- Zapytam - a czy pilnuje "naszego całego porządku"- Raczej nie! Zgłoszenia najczęściej są umarzane, bo to zgłaszający ma dostarczyć dowodów a policjanci ewentualnie tylko wniosek do sądy. Panowie policjanci są od tego, żeby zgłoszenie przyjąć i sprawę załatwić a nie liczyć na gotowe. No cóż, na siłę się nie da nic zdziałać, musi być chęć ze strony policjantów do prawidłowego działania, nie ma chęci, to nie ma wyników tylko umarzanie spraw.