UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kogo wy chcecie nabrać tą propagandą że kontroli będzie więcej. ? W piątek będzie jak zwykle czyli piątek, piąteczek, piątunio i wszyscy na weekend oprócz tych co mają grafik, w sobotę patrolu nie zobaczysz a jeżeli już to od wielkiego dzwonu, może w niedzielę gdzieś się pojawią po południu. I tu apel do elblążan o napisanie po weekendzie czy patroli było więcej niż zwykle.