UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co ma zdrowie do dopłacania? W Polsce rolnictwo by upadło dzisiaj bez dopłat i by słali żarcie droższe z UE do Polski i tak samo pryskane, a nawet więcej ze Wschodu czy z Brazylii. Musieliby zlikwidować wszystkie dopłaty w całej UE, poza tym nawozy i opryski to stosuje się już od XIX wieku. Pierwsza fabryka nawozów i chemii dla Rolnictwa w Polsce to powstała już wiele lat przed II wojną światową, a za komuny to nawozy i chemię spuszczali na pola samolotami nawet tzw dromaderami i sypali jak popadnie po polach, drogach, wodach itp. Dzisiaj nikt nie zrezygnuje z chemii w rolnictwie, bo to oznacza głód po prostu. To nie czasy sprzed 60 lat, gdzie 70% ludzi pracowało na wsi i ręcznie chwasty wyrywało. Dzisiaj to jest niemożliwe, bo 60-80% ludzi pracuje w usługach i przemyśle.

Zen