UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiem wam tak, kto kupił ziemię w latach 90 za grosze i ma jej dużo ten jest bogaty, kto ma dużo bydła o budynki w miarę nowoczesne zbudowane jeszcze przed wejściem do UE tanim kosztem ten jest bogaty, ale większość gospodarstw w Polsce ma 10-15 ha i oni nie są bogaci. dzisiaj jak ktoś kupuje 1 ha ziemi to musi zapłacić między 40 a 50 tys. zł i siać na tym zboże 20 lat, aby spłacić, dopiero potem ma zysk. Dlatego sytuacja jest zróżnicowana.
Zen