UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest to bełkot. Powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów przez ileś lat nawet po uzyskaniu uprawnień. Uważam, że jeśli ktoś siada za kierownicę bez uprawnień NIGDY nie powinien dostać uprawnień do prowadzenia pojazdu, bo to znaczy, że ma te uprawnienia w nosie. Że ma przepisy prawa w pogardzie!!!