UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Sąd nikogo zmuszać nie może tym bardzie do płacenia…"- czysty i. d. i. o. t. z. m! nie bedzie placil, to komornik na nim usiadzie i bedzie placic z odsetkami. dobrze zarabiajacych komornikow w elblagu jest kilku.