UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

2 tys? Ojej wysoki sądzie! Skąd nagle dajecie wyższe kary? Ja mam teorie, ze jesteście opłacani przez Kreml, żebyście destabilizowała tej kraj prawnie. I to ma sens. Pijani mordercy drogowi 2 tys kara i prawko zabrane max na 3 latka, albo zabicie na pasach pędząc 100km/h w mieście to dla Was sądów nieszczęśliwy wypadek i wlepiacie niskie kary. ALE! Jak złapiecie człowieka z 0,1g marihuany ooooj to wtedy pokazujecie, czym jest kara! Was czas nadejdzie, oj nadejdzie, do póki się nie opamiętajcie!

Gosc3228