UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Autorki: w Fiszewie NIE MA dworku z XVIII w. Był, ale się niestety zmył jakieś 30+ lat temu. Mylnie uważa się za dwór to, co stoi w centrum. Ale ten budynek nie jest tak ani tak stary, ani tak piękny, jak omawiany, nieistniejący dwór.