UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czego to PIS-obłudnicy nie obiecali, jak to wspaniale i praworządnie będzie. Bandyci robią co chcą, korupcja, na drogach swawola, a w sklepach mała główka słonecznika po 8 zł, Ja pie**ole! Ale mi rząd wybraliście. Zaplanowana pisowsko-klerowska bieda Polaków właśnie się realizuje.