UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wejście na imprezy organizowane np. w Mrągowie jest płatne. Mam ogromne wątpliwości czy elblążanie, wybraliby się na nie, gdyby trzeba było za bilet zapłacić ok 100 zł. Do teatru trudno się wybrać, z plenerowymi imprezami pewnie byłoby podobnie.
mieszkanka E-ga