UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witos wspominal jak w 1920 roku w oblężonej stolicy przez kilka dni dziesiątki tysięcy ludzi maszerowało z proporcami w intencji obrony stolicy przez kilka dni, wspominał też, że nie było sposoby, by tych ludzi modlących się zagonić do pracy przy umocnieniach w stolicy

spx