UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pomyslalem sobie ze raz w zyciu pojde na pielgrzymke, i natchnela mnie mysl, ze bede gdzies w drodze ledwo zrobie 40 km i powiem sobie kurcze, ale goraco ale pic mi sie chce ale bym sobie polezal, i sobie odpuscilem