UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja jeżdżę motocyklem, to co widzę na drogach to zwykłe sk.. Nie oceniam i nie wrzucam wszystkich motocyklistów do jednego wora ani kierowców 4 kółek bo sam nim jestem. Ale już kilka razy gdyby nie żółta kamizelka z napisem POLSKA i biały kask to może bym tu nie pisał tego posta. Staram się jeździć bezpiecznie dla siebie i innych. Kilka razy kierowcy widząc zwiedzający motocykl na rondo chyba specjalnie wyjeżdżają i wymuszają pierwszeństwo, albo z drogi podporządkowane. Kierujący motocyklem nie ma szans A kask w tej sytuacji jest sprawą umowną. W tym artykule, jak to już ktoś napisał w poście, ,krzaki zasłanialy widoczność, ,. Szanujmy się wzajemnie na drodze, jeśli ktoś jeździ motocyklem nie znaczy, że jest pier..
K 13