UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja jeżdżę motocyklem, to co widzę na drogach to zwykłe sk.. Nie oceniam i nie wrzucam wszystkich motocyklistów do jednego wora ani kierowców 4 kółek bo sam nim jestem. Ale już kilka razy gdyby nie żółta kamizelka z napisem POLSKA i biały kask to może bym tu nie pisał tego posta. Staram się jeździć bezpiecznie dla siebie i innych. Kilka razy kierowcy widząc zwiedzający motocykl na rondo chyba specjalnie wyjeżdżają i wymuszają pierwszeństwo, albo z drogi podporządkowane. Kierujący motocyklem nie ma szans A kask w tej sytuacji jest sprawą umowną. W tym artykule, jak to już ktoś napisał w poście, ,krzaki zasłanialy widoczność, ,. Szanujmy się wzajemnie na drodze, jeśli ktoś jeździ motocyklem nie znaczy, że jest pier..

K 13