UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt mi nie musi mnie uświadamiać jak jeżdżą rolnicy, oni zachowują się tak na drogach jakby prawo obowiązywało tylko innych użytkowników dróg, ale oczywiście nie ich. Dzicz, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy a z drugiej strony myślę, że za dużo dostają kasy za friko i to uderza im do głowy !!!

obserwator wiejskich zachowań