UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Męczą mnie komentarze sfrustrowanych rodziców, którzy jako jedyni dostrzegają talent swoich synków i mają żal do trenera, że ich gwiazdor nawet ławki nie powącha. Talent dzieci jak ortografia rodziców. XD

Oliole