UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale jaka to reforma? Czy w tej reformie było napisane, że pisma z sądu muszą być doręczane osobiście stronom zainteresowanym? PiS nie robi żadnej reformy, tylko wymienia obecnych ludzi na swoich, nawet też takich, którzy za komuny pracowali w wymiarze sprawiedliwości, to gdzie ta reforma? PiS zarządza prokuraturą i to przecież prokurator sporządza akt oskarżenia, a policja zbiera dowody i łapie podejrzanego.