UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli ten pies mu wyskoczył, to ile kierowca chwilę wcześniej miał na liczniku, że auto tak się rozsypało na kawałki i na taką odległość, uważasz że to rozsądne tak gnać?? Jeśli jechał wolno przepisowo etc. a auto mimo to się tak rozsypało, to uważasz za rozsądne poruszanie się autem w takim stanie technicznym?? Bo ani jedno ani drugie nie jest rozsądne i rozważne. Mimo wszystko szkoda młodego chłopaka, kondolencje dla rodziny. Niestety żyjemy w takim kraju gdzie "Nowy samochód"to jest auto z rocznika 2000 - 2005,a i zdarzają się "Nowe"z lat 90.Gdzie na zachodzie to już na żyletki lub do Pl i UA i dzie.

Tomasz85