UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hej zule miejscowe. macie wystarczajaca duza dzialke do obsikiwania sobie nogawek pod samym Um, to najlepsza dzialka w Elblagu i wszyscy maja beke, lacznie z trojmiastem, ,ktore tez chcialo tu inwestowac, ,ale bezradnosc wladcow tego miasta jast tak ogromna, ze az nie chce sie juz o tym pisac. To jak w tym dowcipie. .. .panie btotnik sie panu telepoce. .. .co?. .blotnik sie panu telepoce, cooo, ?. .blotnik. .. .Panie. .Panie nie slysze bo mi sie blotnik telepoce!! Ci tam w urzedzie tez nie slysza bo im sie blotnik. .. .. co? No jak maja uslyszec?
Siekierowy