UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli mam jakąś uwagę do tego budynku, to tylko taką, że nie stoi on w tym miejscu od co najmniej kilkunastu lat. Ktoś tu pisze, że 9 kondygnacji to zbyt wiele? Ale tzw wieżowców na ul 1000 lecia, które tam są już ponad 50 lat ten ktoś nie widzi!? Albo trzech 10-piętrowych bloków tuż obok na Grunwaldzkiej lub narożnika Hetmanskiej i Janowskiej? Albo chcemy mieszkać w mieście o wyglądzie miasta, albo przekształcić Elbląg w miasteczko. ..