UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@elblążanin48 - Geniuszu zgadzam się z tobą, polećmy grubo i zamknijmy parkingi pod marketami i galeriami w godzinach ich otwarcia niech wszyscy chodzą na piechotę, albo lepiej zakaz ruchu w całym mieście z wyjątkiem zaprzęgów konnych i oślich, a co, trzeba się rozwijać! Ty to masz łeb
Paralityk