UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci wszyscy co tu tak piszą, że szwabskie, że niemieckie, że zapłaćcie za reparacje wojenne, że chłam z Niemiec to pierwsi będą zapier. .. ać z gazetką na otwarcie, żeby dostać kiełbasę śląską 4 zł taniej. Wszyscy narzekacie na Biedry, Lidle, a kiedy tam nie wejdziesz to kolejki. To jak to jest? Poza tym, dobrze już ktoś napisał, mamy wolny rynek, każdy może kupić działkę i postawić sklep, proszę bardzo.
Ploterek