UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GoscUeje - Chyba nie wiesz co piszesz. Przy takiej arterii tylko biurowce. Chciałbyś mieszkac w apartamencie przy takiej autostradzie gdzie przewala się dziennie tysiące aut? Wynajmowałem tam mieszkanie przez jakiś czas. Tragedia.

Art :)