UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przy lini tramwajowej i głównej ulicy powinny powstawać apartamenty, a nie jakieś śmierdzące markeciki, przy których i tak będzie parkowała połowa okolicy, bo tam wspólnoty mieszkaniowe parkingów nie budują. BRZ SENSU!

GoscUeje