UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koncert był dedykowany absolutnie wszystkim osobom związanym z walką z koronawirusem - też tym nie wymienionym, bo trudno jest ze sceny czy w artykule wymieniać absolutnie wszystkich. Byli to też pracownicy SANEPIDU czy osoby zajmujące się np. utrzymaniem czystości, żywieniem ale też i policja straż miejska czy nawet pożarna. Chcieliśmy podziękować a nie wywoływać dyskusję, który zawód został pominięty. Organizatorzy