UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ktoś zna na tyle regulamin PJS aby odpowiedzieć, czy punktacja PJS liczy się w meczach barażowych ? Jeśli tak to warto grać w barażach bo wyprzedzimy Gryfa, który jest na pierwszym miejscu (nie licząc Lecha). Oczywiście jestem realistą i nie wyobrażam sobie I ligi z tym składem i tym prezesem.
Ya