UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo Conca, dzis Plebania Elblag, albo Ministranci z PJ wylapia z Legionovia i zacznie sie - majty pelne, ale za to kasa gra. .Teraz Conca to moja Olimpia- graja tam naprawde zasluzeni dla miasta ludzie - jeszcze raz brawo Conca.

Kpw