UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gwałtowne hamowanie na ekspresowej drodze nigdy nie wróży nic dobrego. Dobrze, że tylko tak się skończyła ta kolizja. Mogło się skończyć znacznie gorzej włącznie z karambolem (co przy dzisiejszym wzmożonym ruchu byłoby całkiem możliwe).

meiszkaniecc