UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo kibicować można zespołom które walczą o jakieś cele I dlatego będę zaglądał na Krakusa. Pytanie tylko czy trzecia liga to nie jest kres możliwości tego klubu. wiadomo pieniądz robi wszystko ale potrzebni jeszcze sensowni ludzie wokół. Druga liga to byłoby coś. Trzymam za Was kciuki.