UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To co ksiadz wyprawia z Olimpia to juz za duzo na moje nerwy. Zawsze sledzilem wyniki Concordii i zawsze zyczylem im dobrze. Bo im wiecej elblaskich, zulawskich, warminskich klubow w wyzszych ligach tym lepiej. Chyba po raz pierwszy wykupie transmisje na tvcom i obejrze ich mecz. Powodzenia Concordia w PP i nastepnym sezonie. Zycze awansu.