UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzień w dzień wieczorem na parkingu przed jednostką na modrzewinie złom amatorów palenia gumy i strzelania z wydechu. Policja nic nie robi. Brak sł{w Hałas przez pół osiedla się niesie jakby ktoś fajerwerkami strzelał za oknem

Baga