UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@?????? - Problem w tym, że policja dzisiaj musiałaby się o 4 rano pojawić, bo właśnie o tej godzinie szaleli poj. by w tych dwóch wioskach. Jeden Seatem brązowym o nr. rej. zaczynających się GMB a drugi VW Passatem kombi GND kolor ciemny, chyba czarny. Droga policjo ! Czas już naprawdę zrobić z nimi porządek !

@%@